Premiera 15 lutego! Kolejne tomy „U4” już w księgarniach. Stéphane i Yannis.

Już 15 lutego w księgarniach pojawią się kolejne dwa tomy naszej debiutanckiej serii – U4 .Stéphane oraz U4 .Yannis. Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji spotkać się z bohaterami tych powieści, powinni wiedzieć, że żyją oni w świecie po katastrofie biologicznej. W każdym z czterech tomów serii postapokaliptyczny świat widziany jest z perspektywy ocalałego nastolatka: Koridwen, Jules’a, Stéphane i Yannisa.

Podobnie jak Koridwen i Jules, których różniło bardzo wiele, także bohaterowie kolejnych tomów pochodzą z innych środowisk i mają odmienne temperamenty. Yannis jest synem imigrantów, którzy prowadzili sklepik w Marsylii. To rozpieszczony, delikatny chłopak. Z kolei Stéphane to silna, niezależna racjonalistka. Jako jedyna z czwórki tytułowych bohaterów i Ekspertów w grze komputerowej Warriors of Time nie wierzy w przesłanie mistrza gry i szanse na odwrócenie biegu wydarzeń.
Lektura kolejnych tomów pozwala jeszcze lepiej poznać ich świat i zobaczyć, jak przenikają się ich historie. Każdy z nich, zdany tylko na siebie, pozbawiony opieki i troski rodziców, gwałtownie dorośleje i odnajduje w nowym świecie swoją drogę.